Projekt ‘Prva zaposlitev v vzgoji in izobraževanju’

Marca 2016 se je šola prijavila na javni razpis Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport, ‘Prva zaposlitev v vzgoji in izobraževanju’, aprila pa se je našemu kolektivu pridružil pripravnik Dejan. Ministrstvo razpisuje pripravništva z namenom zagotavljanja hitrejšega prehoda na trg dela mladim diplomantom in kakovostne ter trajnostne zaposlitve. Pripravništvo sofinancira Evropska unija oz. Evropski socialni sklad. Po zaključku projekta je Dejan januarja 2017 uspešno opravil strokovni izpit, nakar ga je šola zaposlila. Zahvala za uspešno izveden projekt gre vodstvu šole z ravnateljico na čelu, mentorici Mihaeli in računovodstvu. Brez njihovih prizadevanj projekta ne bi bilo mogoče izvesti.