Povabilo na predavanje za starše

Spoštovani in dragi starši!

Vabimo vas na online predavanje zunanje predavateljice Nataše Bider Humar, prof. fil. In um. zg., spec.zdt, ki se bo dotikala naših odnosov.

Predavanje bo potekalo v živo na daljavo v torek, 17. novembra 2020 od 17.00 do 18.30 ure.

Teh 90 minut bo za razbremenitev vašega srca, duše in telesa.

Starši smo ljudje, od katerih družba ogromno pričakuje: da smo uspešni v službi, da otrokom omogočimo optimalen razvoj na vseh področjih, jim pomagamo pri šolskem delu, jih razvažamo na dejavnosti in smo pri vsem tem ljubeči, zreli in odgovorni posamezniki. Toda kljub temu, da se trudimo po svojih najboljših močeh, marsikdaj tudi ne zmoremo. Ker se ločujemo, ker imamo težave s službo ali eksistenco, ker moramo skrbeti za ostarele starše, ker imamo doma četico otrok, ki vsak trenutek nekaj rabi od nas in ker konec koncev tudi mi nismo odrasli v pravljici in nas zato pestijo še različne telesne ali psihične težave.

To bo čas za sočutje do vas, staršev ter za proslavljanje vašega poguma, moči in srčnosti!

V ponedeljek vam pošljemo link do online srečanja.

Vse dobro vam želimo!

Ravnateljica Lidija Konečnik Mravljak in kolektiv Prve OŠ Slovenj Gradec