Vračanje v šolske klopi

Obvestilo!

Po dobrih štirih mesecih dela na daljavo se z veseljem vračamo v šolske prostore. Od ponedeljka, 22. 2. 2021 dalje, bodo šolska vrata odprta od 6.30 do 15.30. V prostore šole vstopajo učenci z maskami, ki je obvezna v vseh prostorih, razen v razredu.

Vsi učenci, ki se vozijo s šolskim prevozom, morajo obvezno nositi masko. Jutranji prevozi so ostali enaki kot v septembru. O uri odvoza, ki bo takoj po pouku, bodo učenci seznanjeni v šoli (časovnica je prilagojena učencem matične šole, kjer še ne bodo izvajali izbirnih predmetov 7. uro).

Tudi urnik izvajanja interesnih dejavnosti in izbirnih predmetov smo prilagodile (učenci ga bodo dobili v šoli) posameznemu oddelku, da mešanja med oddelki ne bo.

Vsem želimo prijeten začetek oz. nadaljevanje šolskega leta.

Učiteljice podružnice Sele-Vrhe