Comenius – obisk partnerskih šol

V času med 4. in 12. aprilom nas bodo obiskali učenci in učitelji naših partnerskih šol iz Finske, Nemčije, Turčije in Italije, s katerimi sodelujemo v projektu Comenius Šolska partnerstva. Obiskalo nas bo 29 učencev in 13 učiteljev iz štirih držav.

IMG_0081

V tem tednu smo jim pripravili pester program, s katerim bomo začeli že v nedeljo, ko si bodo gostje ogledali Rudnik Mežica. Zbirališče je ob 7.45 pred našo šolo.

V ponedeljek jih bomo sprejeli na šoli, predstavili se bodo učencem in se spoznali z našim delom. Peljali jih bomo na ogled Ljubljane, k našemu županu in še kam. Na šoli bodo potekale tudi delavnice na temo sonca in sončne energije, najbolj pa si želimo, da bi se vsi v tem času pri nas dobro počutili in domov odnesli veliko lepih spominov na prijetna doživetja.

Učenci in učitelji, ki bodo gostovali pri nas   Otroci gostje in gostitelji.

Potek srečanja   Mobilnost v Sloveniji za starše

Zbirnik in urnik poteka srečanja    Zbirnik in urnik srečanja.

Obvestilo o pohodu na Uršljo goro – sobota 5. april –  POHOD NA URŠLJO GORO JE ODPOVEDAN – OBVESTILO.

Koordinatorka projekta, Božidarka Vivat.