IZ ROKE V ROKO

Starši prvošolcev z veseljem sodelujejo z nami in z obiskom v šoli popestrijo pouk.

Mamica učenca prvošolca nas je ozaveščala o koristnih in škodljivih rastlinah za naše zdravje.

Prav tako smo se z veseljem odzvali obisku na NLB v enoti Slovenj Gradec, kjer so nam prijazno predstavili pomen varčevanja. Z otroškimi likovnimi deli smo se jim zahvalili za gostoljubnost.

Pred prazniki nas je obiskal tudi očka prvošolke, ki nam je predstavil delo ortopeda v bolnišnici in nam s praktičnim prikazom izdelave mavca popestril dan.

Sodelovali smo tudi s Kmetijsko gozdarsko zadrugo Dravograd, kjer so razstavili naša otroška likovna dela.

Vsem sodelujočim staršem in organizacijam se iskreno zahvaljujemo za njihovo pripravljenost in sodelovanje, ki nam je popotnica za vseživljenjsko učenje.

učiteljice prvošolcev