Podarimo rabljene računalnike

SVET STARŠEV

PRVE OSNOVNE ŠOLE SLOVENJ GRADEC

Spoštovani starši.

Na seji sveta staršev dne, 5. 4. 2018, smo starši zavzeli pobudo po dobrodelni akciji »Podarimo rabljene računalnike«. S to akcijo želimo podpreti šolo v smislu računalniškega opremljanja učilnic. Želja je, da bi lahko v vsaki učilnici na šoli bil računalnik, kateri bi bil namenjen izključno učencem za dodatna računalniška izobraževanja, za iskanje informacij, pisanje seminarskih nalog, za bolj kakovostno in kvalitetno delo. Starši smo mnenja, da lahko priskočimo na pomoč. V ta namen vas prosim za pomoč v obliki rabljenih računalnikov (prenosnih ali stacionarnih). Če ima kdo kakšen računalnik, ki je še v uporabi, lepo naprošen, da ga dostavi na Prvo osnovno šolo Slovenj Gradec. S skupnimi močmi smo močnejši in skupaj lahko pomagamo našim učencem do bolj kvalitetnega dela.

Minimalne zahteve za rabljene prenosne računalnike:

Procesor:  vsaj AMD Dual Core ali Intel Celeron Dual Core

RAM: 2 GB

Spominska enota – disk: 128 GB

Povezljivost: WiFi

Starost, največ 6 let.

Računalnike bodo zbirali do 30. 6. 2018 v tajništvu šole. Za dodatne informacije so vam dosegljivi na tel. št. 02 88 39 920.

Za pomoč se vam že v naprej najlepše in iskreno zahvaljujem v imenu staršev, ravnateljice in seveda v imenu učencev.

Predsednica Sveta staršev

Prve osnovne šole Slovenj Gradec