Uspešen prvi dan “Zlatega reza”

Vsi skupaj, tako udeleženci kot organizatorji, smo izredno zadovoljni, da je prvi dan tako uspešno potekal. Plenarna predavatelja dr. Tjaša Pogačar in dr. Zoran Milivojević sta s svojim predavanjem navdušila vse udeležence simpozija. Poleg ravnateljice ge. Zvonke Murko sta goste pozdravila tudi župan Mestne občine Slovenj Gradec g. Tilen Klugler in predstojnica Zavoda za šolsktvo območne enote Slovenj Gradec ga. Nevenka Štraser.

Udeleženci simpozija so s svojimi referati predstavili njihovo videnje o šolskem sistemu in predstavili svoje ideje k spremembam šolskega sistema.

Poleg slovenskih udeležencev gostimo tudi goste iz slovenske srednje šole v Trstu in Pedagoške visoke šole na Koroškem iz Celovca.