Nujno obvestilo koronavirus

Spoštovani starši in učenci!

Minister za šolstvo je na današnji tiskovni konferenci ob 12.00 zaradi razglasitve epidemije ob širitvi koronavirusa priporočil, da v petek 13. 3. 2020, ostanejo doma tisti učenci, ki imajo zagotovljeno ustrezno varstvo. V tem primeru starši nujno obvestite razrednika vašega otroka.

Za vse učence, ki bodo jutri, v petek prišli v šolo, bomo prilagodili pouk .

Če bo vreme omogočilo, bomo organizirali športni dan, zato naj bodo učenci primerno obuti in oblečeni.

Zjutraj se zberejo v matičnih učilnicah, kjer bodo dobili vsa nadaljnja navodila.

Na tiskovni konferenci so povedali tudi, da bodo predvidoma od 16. 3. do 29. 3.2020 zaprte vse vzgojno-izobraževalne institucije, tako tudi Prva osnovna šola s podružnico Sele-Vrhe.

Podrobnejša navodila vam bomo posredovali, ko bomo prejeli okrožnico MIZŠ (obvestila bodo objavljena na spletni strani šole, pošiljali vam jih bomo tudi preko portala Lo.Polis, kar pa je v času masovnega pošiljanje mailov nezanesljivo, oz. dolgotrajno).

Upoštevajte navodila NIJZ v primeru epidemije in poskrbimo za svoje in naše zdravje.

Vse dobro in lep pozdrav

Ravnateljica:

Zvonka Murko

(Skupno 1.106 obiskov, današnjih obiskov 1)