Vzgojno – izobraževalno delo od ponedeljka, 11. 1. 2021 dalje

Drage učenke in učenci, spoštovani starši,

obveščamo vas, da je Vlada Republike Slovenije v četrtek, 7. 1. 2021 sprejela odločitev o podaljšanju ukrepov za zajezitev in obvladovanje epidemije COVID-19.

Zaradi še vedno kritične epidemiološke situacije se bo vzgojno-izobraževalno delo v osnovnih šolah izvajalo na daljavo tudi v tednu od 11. 1. 2021 do vključno 18. 1. 2021.

V petek, 8. 1. 2021 bomo imeli na naši šoli Dan dobrodelnosti. Naredili bomo nekaj dobrega za starostnike, ki živijo v domovih za ostarele. Vsak otrok naj lastnoročno napiše pismo, nariše risbo in izdela kuverto (podrobnejša navodila bodo imeli otroci naložena v MS Teamsih, v kanalu Dan dobrodelnosti, pod datotekami). Pismo naj otroci prinesejo na šolo v petek, 8. 1. do 14.00 ali v ponedeljek, 11. 1. do 14.00 (na matični šoli bo en poštni nabiralnik do 17.00), kjer bodo pred A vhodom Prve OŠ pripravljeni nabiralniki po triadah, enako velja za Podružnično šolo Sele – Vrhe.

Z dnevom dobrodelnosti želimo spodbuditi otroke, da s pismom polepšajo in obogatijo dan starostnikom, ki so v tem obdobju še posebej ranljivi, izolirani in osamljeni v domovih za ostarele.

V četrtek, 14. 1. 2021 pa bomo za vse učence izvedli Dan družabnih iger.

Vse dobro in ostanite zdravi.

Ravnateljica:

Lidija Konečnik Mravljak