“LEGO” DOBRODELNOST

Dragi učenci, spoštovani starši!

Beseda LEGO je izpeljana iz danskega »leg godt« kar pomeni »DOBRA IGRA«

Lego kocke so ene najkvalitetnejših in med otroki zelo zaželenih igrač. Pri igri z njimi si   razvijajo ustvarjalnost, vztrajnost, domišljijo, sodelovanje, fino motoriko in prostorske predstave.

Na vas se obračamo s prošnjo, če bi nam bili pripravljeni podariti Lego kocke, ki že dolgo časa niso bile uporabljene. Morda se pri vas doma v kakšni omari ali predalu pozabljene skrivajo škatle z »Legicami«. Če se odločite, da nam jih boste poklonili, bodo v rokah naših mlajših učencev ponovno zaživele.

Kocke lahko vaš otrok prinese v šolo in jih preda svojemu razredniku. Vse kar nam bo uspelo zbrati, bo zelo dobrodošlo za popestritev igre med odmori in igralnimi uricami v podaljšanem bivanju ter jutranjem varstvu.

Za vašo pomoč se vam že vnaprej iskreno zahvaljujemo.

Vodja projekta na šoli: Ravnateljica:

Nuša Pruš Lidija Konečnik Mravljak