Voščilo ob prihajajočem letu

Spoštovani starši!

Staro leto se bliža koncu in pred nami je prehod v leto 2023. Radi bi se vam zahvalili za vaše dobro sodelovanje z nami, s katerim vedno znova nadgradimo in še bolje dopolnimo našo povezanost, vez med učitelji, učenci in starši. Naša osrednja misel so seveda vaši otroci, ki v obdobju otroštva in najstništva s pomočjo dozorevanja tako v družinskem sožitju kot tudi učenju ter druženju v šolskih klopeh venomer osvajajo ne samo nova znanja, temveč se tudi prijateljsko povezujejo in dozorevajo na poti v obdobje lepega mladostništva.

Na spodnjem linku je prisrčno voščilo naših učencev

Ob našem in vašem nenehnem trudu za boljše dobro otrok se tudi v prihodnjem letu 2023 veselimo in si želimo še naprej nadaljevati naše vsestransko sodelovanje, ki je tako v preteklosti in bo brez dvoma tudi v prihodnosti obrodilo lepe sadove.

Učenci in kolektiv Prve osnovne šole Slovenj Gradec z ravnateljico Lidijo Konečnik Mravljak