Skupne govorilne ure za starše učencev od 4. do 9. razreda

Spoštovani starši!

V torek, 19. 3. 2024, se lahko od 16.30 do 18.00 udeležite skupnih govorilnih ur za učence od 4. do 9. razreda, na šoli. Prosimo vas, da se na govorilno uro pri posameznem učitelju oz. razredniku naročite. Naročite se lahko po telefonu ali po elektronski pošti (telefonske številke in naslovi so na spletni strani šole). Učitelji vam bodo odgovorili in vam dali časovni termin, kdaj boste imeli govorilno uro. V primeru, da se vam bodo ure pri posameznih učiteljih prekrivale, jim to sporočite, da vam uro govorilne ure spremenijo. Na ta način se bomo izognili čakanju in preveliki gneči na šolskih hodnikih.

Seveda pa lahko govorilne ure še vedno opravite po telefonu, MS Teamsih ali po elektronski pošti. Vabljeni tudi, da se udeležite dopoldanskih govorilnih ur (urnik dopoldanskih govorilnih ur je v Publikaciji in na spletni strani šole).

Hvala za razumevanje in vse dobro.

Ravnateljica Lidija Konečnik Mravljak in kolektiv Prve osnovne šole Slovenj Gradec