RAZPORED GOVORILNIH UR

 

Govorilne ure so oblika sodelovanja med starši in šolo, na katerih starši dobijo podrobne informacije o učno vzgojnem napredku svojega otroka v šoli.

Izmenjava pogledov na otrokovo vedenje, vzgojne, razvojne in učne uspehe lahko prispeva k drugačnemu vzgojnemu ravnanju doma in v šoli.

UČITELJ ODDELEK DAN URA e-poštni naslov
Marijana HABERMUT 1.a SREDA 9.05 – 9.50 marijana.habermut@prva-os-sg.si
Bernarda ZORMAN 1.b SREDA 8.15 – 9.00 bernarda.zorman@prva-os-sg.si
Boža DRETNIK 2.a TOREK Po dogovoru boza.dretnik@prva-os-sg.si
Irena LENART 2.b TOREK Po dogovoru irena.lenart@prva-os-sg.si
Maja P. TRETJAK 3.a ČETRTEK Po dogovoru maja.pur@prva-os-sg.si
Ksenija URŠEJ 3.b TOREK Po dogovoru ksenija.ursej@prva-os-sg.si
Klavdija MORI 4.a TOREK 10.55 – 11.40 klavdija.mori@prva-os-sg.si
Vera TRAFELA 4.b TOREK 10.05 – 10.50 vera.trafela@prva-os-sg.si
Andreja NAMAR 5.a SREDA 8.15 – 9.00 andreja.namar@prva-os-sg.si
Renata KOLMAN 5.b SREDA 9.05 – 9.50 renata.kolman@prva-os-sg.si
Hedvika VRANJEK OPB, JV PONEDELJEK Po dogovoru hedvika.vranjek@prva-os-sg.si
Saša GORIČAN 1. A, OPB, JV
TOREK 11.45 -12.30 sasa.gorican@prva-os-sg.si
Marjeta LAVRINŠEK TJA 1. triada, 1.b, OPB, JV
  Po dogovoru marjeta.lavrinsek@prva-os-sg.si
Nuša PRUŠ OPB, JV TOREK 10.55 -11.40 nusa.prus@prva-os-sg.si
Eva OSOJNIK OPB, ZGO
ČETRTEK 10.55 – 11.40 eva.osojnik@prva-os-sg.si
Milena SVETINA OPB, JV, BOL PETEK Po dogovoru milena.svetina@prva-os-sg.si
Mateja PRAZNIK OPB PONEDELJEK 11.45 – 12.30 mateja.praznik@prva-os-sg.si
Jaroš BOHNEC OPB PONEDELJEK Po dogovoru jaros.bohnec@prva-os-sg.si

 

Učitelji od 1. do 3. razreda vabijo starše na govorilne ure z vabili.

Govorilne ure  v popoldanskem času za starše učencev od 3. do 5. razreda bodo vsak 3. torek v mesecu (od oktobra do maja), za učence 1. in 2. razredov pa po dogovoru s starši.

Učiteljice podaljšanega bivanja imajo po dogovoru s starši lahko govorilno uro tudi po zaključku podaljšanega bivanja.

 

PREDMETNA STOPNJA

Vsak učitelj ima govorilne ure enkrat na teden v dopoldanskem času (urnik) in enkrat mesečno, od oktobra do maja, v popoldanskem času (skupne govorilne ure).

Starši imajo možnost kadarkoli v dopoldanskem času navezati stik z učiteljem in se dogovoriti za čas pogovora (tel.: 02 88 39 920)

 

GOVORILNE URE V DOPOLDANSKEM ČASU

UČITELJ
PREDMET
DAN
URA
PROSTOR
TELEFON
e-naslov
Valerija BELAJ ZGO PETEK 9.05 – 9.50 Pisarna pomočnice ravnateljica 02 88 39922 valerija.belaj@prva-os-sg.si
Katja KOTNIK MAT SREDA 9.05 – 9.50 Kabinet MAT
02 88 39936 katja.kotnik@prva-os-sg.si
Irena TURIČNIK MAT, FIZ
ČETRTEK 10.55 – 11.40 Kabinet MAT
02 88 39936 irena.turicnik@prva-os-sg.si
Karmen POBERŽNIK MAT SREDA 10.05 – 10.50 Kabinet MAT
02 88 39936 karmen.poberznik@prva-os-sg.si
Sašo HERLAH RAČ, FIZ
SREDA 8.15 – 9.00 Kabinet RAČ
02 88 39932 saso.herlah@prva-os-sg.si
Igor  JERAM TIT
PETEK 9.05 -9.50 Kabinet TIT
02 88 39937 igor.jeram@prva-os-sg.si
Nace PRUŠ ŠPO PONEDELJEK 10.55 – 11.40 Kabinet ŠPO
  nace.prus@prva-os-sg.si
Marko DREU ŠPO SREDA 9.05 – 9.50 Kabinet ŠPO
  marko.dreu@prva-os-sg.si
Milan UNKOVIČ LUM PETEK 11.40 – 12. 30 Učilnica LUM
041 881 771 milan.unkovic@prva-os-sg.si
Majda ŠRIMPF SLJ ČETRTEK 8.15 – 9.00 Kabinet SLJ
  majda.srimpf@prva-os-sg.si
Nataša ROTOVNIK SUKIČ SLJ PETEK 10.05 – 10.50 Kabinet SLJ
  natasa.rotovnik-sukic@prva-os-sg.si
Mihaela HOZJAN TJA, TJN PONEDELJEK 10.05 – 10.50 Kabinet TJA   mihaela.hozjan@prva-os-sg.si
Antonija PAVLOVIČ TJA, ZGO PONEDELJEK 10.05 -10.50 Zbornica   antonija.pavlovic@prva-os-sg.si
Bernarda ZLODEJ TJA, TJN
SREDA 10.05 -10.50 Kabinet TJA   nada.zlodej@prva-os-sg.si
Božidarka VIVAT TJA PONEDELJEK 9.10 – 9.50 Kabinet TJA   bozidarka.vivat@prva-os-sg.si
Jelka HRASTNIK
KEM, NAR
PONEDELJEK
9.05-9.50
Zbornica
  jelka.hrastnik@prva-os-sg.si
Eva ŠULER SLJ, DKE ČETRTEK 11.45 – 12. 30 Kabinet SLJ
  eva.ravlen@prva-os-sg.si
Branko MERKAČ BIO TIT, GOS SREDA 10.05  – 10.50 Učilnica 10   branko.merkac@prva-os-sg.si
Gordana KURMANŠEK
GEO, TJA
TOREK
9.05 – 9.50
kabinet DRU
  gordana.kurmansek@prva-os-os-sg.si
Janja KRESNIK GUM PONEDELJEK 11.00 – 11.40 Kabinet SLJ
040 545 811 janja.kresnik@prva-os-sg.si
Monika VOVK ŠTUHEC SLJ, BIO
TOREK 9.05 – 9.50 Kabinet SLJ
02 88 39931 monika.vovk@guest.arnes.si
Petra ŠERTEL GEO TOREK 7.30 – 8.15 Kabinet svet. služb.
02 88 39930 petra.sertel@prva-os-sg.si
Vesna ROBNIK ZGO
Po dogovoru       vesna.robnik@sc-sg.si
Boštjan REPAS ŠPO PONEDELJEK 9.05 – 9.50 Kabinet ŠPO 041 383 846 bostjan.repas@prva-os-sg.si
Katja POGORELC KEM
TOREK 9.05 – 9.50 Kabinet KEM   katja.pogorelc@prva-os-sg.si
Rebeka OČKO
TJA
SREDA
10.05- 10.50
Kabinet TJA
  rebeka.ocko@prva-os-sg.si
Luka KLAJDERIČ
ZGO
TOREK
10.05- 10.50 Zbornica
  luka.klajderic@prva-os-sg.si

 

SKUPNE GOVORILNE URE V POPOLDANSKEM ČASU

Skupne govorilne ure za starše učencev od 6. do 9. razreda so vsak tretji torek v mesecu od 16.30 do 18.00.

 

INDIVIDUALNI SESTANKI  S STARŠI

na individualni sestanek učitelj povabi starše z vabilom.

 

Publikacija za učence in starše

Normal 0 21 false false false SL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

zap.

št.

UČITELJ

ODDELEK

DAN

URA

1.

Boža DRETNIK

1. aÂ

četrtek

11.55 – 12.40

2.

Irena LENART

1. b

četrtek

11.55 – 12.40

3.

Marijana HABERMUT

2. aÂ

sreda

12.00 – 12.45

4.

Maja PUR TRETJAK

2. b

sreda

12.00 – 12.45

5.

Danica PAVLENČ

3. aÂ

četrtek

11.00 – 11.45

6.

Andreja NAMAR

3. b

četrtek

12.45 – 13.30

7.

Vera TRAFELA

4. aÂ

ponedeljek

9.10 – 9.55

8.

Sonja CAFUTA

4. b

četrtek

9.10 – 9.55

9.

Jaroš BOHNEC

5. aÂ

ponedeljek

8.20 – 9.05

10.

Renata KOLMAN

5. b

sreda

11.05 – 11.50

 

11.

 

 

 

 

 

Dragica KLANČNIK

5.c

Â

Â

Â

Â

Â

sreda

10.15 – 11.00

12.

Saša GORIČAN

podaljšano bivanje (OPB, JV), DSP

četrtek

11.55 – 12.40

13.

Marjeta LAVRINŠEK

podaljšano bivanje (OPB, JV)

torek

10.15 – 11.00

14.

Klavdija MORI

podaljšano bivanje (OPB)

sreda

11.00 – 11.45

15.

Bernarda ZORMAN

podaljšano bivanje (OPB)

sreda

11.00 – 11.45

16.

Andraž NABERNIK

podaljšano bivanje (OPB)

ponedeljek

8.20 – 9.05

17.

Milena SVETINA

podaljšano bivanje (OPB)

sreda

10.15 – 11.00

18.

Hedvika VRANJEK

podaljšano bivanje (OPB)

sreda

11.00 – 11.45

19.

Marko DREU

podaljšano bivanje (OPB)

sreda

11.55 – 12.40

20.

Dragica NAVODNIK

oddelek bolnišnice

sreda

15.30

21.

Valerija PEČNIK

individ. pomoč učencem z učnimi težavami

sreda

11.55 – 12.40

(Skupno 2.830 obiskov, današnjih obiskov 1)