Spoštovani starši in učenci.

Na šoli imamo že vrsto let učbeniški sklad. Vsi učenci dobijo v začetku šolskega leta učbenike, ki jih potrebujejo pri svojem šolskem delu. Delovanje US določa Pravilnik o upravljanju učbeniških skladov.

Učbeniki so učencem v izposojo dani brezplačno, saj stroške krije MIZŠ. Učenci prve triade dobijo v šoli brezplačno še učno gradivo oz. delovne zvezke. Prav tako naši učenci 1., 2. in 3. razredov dobijo brezplačno tudi zvezke, ki jih kupi MO SG. Torej starši kupite samo ostale potrebščine.

Delovne zvezke, zvezke (za učence od 4. do 9. razreda) ter ostale potrebščine kupite v knjigarnah ali preko spleta.

Pripravili smo vam seznam gradiv (potrebščin), ki jih bo vaš otrok potreboval v naslednjem šolskem letu 2020/21.

Seznam gradiv – matična šola

Seznam gradiv – podružnica Sele-Vrhe

vpis

(Skupno 2.429 obiskov, današnjih obiskov 1)